Svarbi mokinių nuomonė

Daug įvairių renginių vyksta mūsų mokykloje. Mes, žurnalistų būrelio narės, bendraujame su mokiniais, klausiame jų nuomonės. Štai kelių pakalbintų mokinių nuomonė apie šiaurietiško ėjimo pamoką:

„Aš manau, kad tai yra sveika, naudinga. Tai naujas būdas kūnui lavinti, atsipalaiduoti po įtemptos dienos. Ėjimas su šiaurietiškomis lazdomis padeda nugaros raumenims: turi būti tiesi laikysena, o mes tiek laiko sėdime prie stalo, kartais netaisyklingai. Tai ir smagi pamoka, suteikė žvalumo visai dienai.“ (Silvija Kairaitytė, 8e kl. mokinė)

„Aš jau esu ne kartą išbandžiusi ėjimą su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Manau, kad tokios pamokos patiko visiems mokiniams, kurie nemėgsta mankštintis sporto salėse.“ (Sibilė Sabašinskaitė, 8e kl.mokinė)

 „Buvo tikrai įdomu, puikiai atpalaidavo ši pamoka. Aš manau, kad ši mankšta patinka tiems, kurie mėgsta išbandyti naujus dalykus.“ (Ugnė Endrikytė, 8e kl.mokinė)

„Manau, kad tai buvo įdomi pamoka. Džiaugiuosi, kad nereikėjo daryti žinomų pratimų kūno kultūros pamokoje.“ (Elzė Viltrakytė, 8e kl.mokinė)

 Apibendrindama visų mokinių atsakymus, galiu pasakyti, kad tokioje  pamokoje ugdomos įvairios kompetencijos: sveikos gyvensenos, pažinimo, bendravimo. Dėkojame kūno kultūros mokytojams, kurie rūpinasi mūsų sveikata ir galvoja apie įvairius mokymo metodus.

                                                                 Kamilė Bakšinskaitė, 8e kl. mokinė, žurnalistų būrelio narė