Mokinių pasiekimai

Olimpiados, konkursai
2020-2021 m. m.

 

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Olimpiados, konkurso pavadinimas           Užimta vieta                 Mokytojas
1. Monika Liogytė  7B  Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“

5 vieta Lietuvos respublikos septintų klasių mokinių tarpe, 

I vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės septintų klasių mokinių tarpe

I. Paulikaitienė
2. Milda Vizgirdaitė 7B  Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“

47 vieta Lietuvos respublikos septintų klasių mokinių tarpe,

II vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės septintų klasių mokinių tarpe

V. Kasimovienė
3. Elma Račiukaitytė 7C Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“

III vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės septintų klasių mokinių tarpe

I. Paulikaitienė
4. Saulė Ališauskaitė 5A  Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“ I vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės penktų klasių mokinių tarpe I. Paulikaitienė
5. Ignas Stanaitis 5C Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“ II vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės penktų klasių mokinių tarpe V. Kasimovienė
6. Adas Nikliauza 5C Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“ II vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės penktų klasių mokinių tarpe V. Kasimovienė
7. Vilija Valatkaitė 6A Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“ I vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės šeštų klasių mokinių tarpe I. Paulikaitienė
8. Emilija Roveršteinaitė 6B Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“ II vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės šeštų klasių mokinių tarpe I. Paulikaitienė
9. Jokūbas Slivinskas 6B Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“ III vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės šeštų klasių mokinių tarpe I. Paulikaitienė
10. Emilija Venclovė 6B Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“ III vieta Vilkaviškio rajono savivaldybės šeštų klasių mokinių tarpe I. Paulikaitienė
 11.  Augustė Rybakaitė  8B  Lietuvos mokinių piešinių konkursas „Tarptautiniai augalų sveikatos metai 2020“ (organizatorius - Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos)  Nugalėtoja  D. Lapaitienė
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
          .
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Pasiekimai sporte
2020-2021 m. m.

Eil. Nr. Varžybų dalyviai Klasė Varžybų pavadinimas           Užimta vieta                 Mokytojas