Projektas „BUVUSIEJI MOKINIAI GRĮŽTA Į MOKYKLĄ...“

2018-2019 m. m. mokykloje pradėtas vykdyti naujas projektas „Buvusieji mokiniai sugrįžta į mokyklą...“ tęsiamas ir šiais 2019-2020 m. m. Projekto tikslas - ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas, supratimą apie būsimos profesijos formavimą. Dalyvauti projekte ir dalintis patirtimi kviečiami buvę mokyklos mokiniai, kurie savo gyvenime panaudojo gamtos ir biologijos žinias. Projekto koordinatorė biologijos mokytoja Birutė Miliauskienė.
Planuojamas devynių pamokų ciklas, kurių temos: „Gyvasis žinynas“, „Maža dovana - didelis džiaugsmas“, „Kelionių enciklopedija“, „Sveika mityba - sveikas mokinys“, „Ko moko universitetai“, „Turistų keliai“, „Elektros kelias į namus“.
 

 

Pirmoji pamoka „Gyvasis žinynas'

Šiais mokslo metais tęsiame projektą, kuriame dalyvauja buvę mokyklos mokiniai, panaudojantys  gyvenime biologijos žinias.

Pirmojoje pamokoje tema ,,Gyvasis žinynas'' dalyvavo Alma Jankauskaitė- Bindokienė. Ji papasakojo apie savo auginamas daržoves, apie darbą jas prižiūrint. 7C  klasės mokiniai praktiškai galėjo susipažinti su krapų, rūgštynių, petražolių ir smidrų maistinėmis ir vaistinėmis savybėmis.

Plačiau