Kad augtume sveiki

Sveikatą lemia ne likimas ar atsitiktinumas – ją stipriname arba griauname mes patys. Mūsų mokykloje  sveikatingumo projektas tapo tradiciniu.  Kelias į sveikatą arba ligą prasideda nuo pirmo žingsnio, tačiau svarbu žinoti, ko siekiame, kokio rezultato norime.

„Sveikata – visapusė: fizinė, dvasinė (pagrindinė), socialinė, protinė, emocinė gerovė, o ne tik ligų ar negalavimų nebuvimas“, – toks  Pasaulinės sveikatos organizacijos  apibrėžimas.

Plačiau

Pamoka visiems

Netradicinėje aplinkoje, Vilkaviškio kultūros centre, vyko integruota pamoka „Pažink valstybę“, skirta Lietuvos šimtmečiui. Pamokos trečiadienį  visiems mūsų mokyklos mokiniams vyko kultūros centre, nes mokykloje triūsia statybininkai. To dar turbūt nebuvo nė vienoje mokykloje, kad mokytojos klausytų daugiau kaip 500 mokinių.

Istorijos mokytoja D.Uldinskienė, paskelbusi pamokos uždavinius, pakvietė muziejininkę Eleną Rupeikienę pristatyti mūsų krašto šviesuolius, kurie atnešė Lietuvai laisvę. Dar kartą įsitikinome, kad savo kraštu turime didžiuotis. Lektorė papasakojo įdomius V.Kudirkos ir J.Basanavičiaus gyvenimo faktus, kurių nėra istorijos vadovėliuose.

Plačiau