Projekto baigtis...

Baigiasi šie mokslo metai, baigiasi ir projektas ,,Buvusieji mokiniai grįžta į mokyklą..''

Paskutinę temos ,,Elektros kelias į namus'' pamoką 7c klasės mokiniams pravedė AB ,,Ignitis gamyba'' technologinių įrenginių priežiūros skyriaus vadovas Paulius Miliauskas, mokyklą baigęs prieš 23 metus.

Mokiniai sužinojo, kaip elektra atkeliauja į mūsų namus, kokios elektrinės ir kaip gamina elektrą Lietuvoje.

Kadangi naujos technologijos žengia į priekį, tad sparčiai kinta ir elektrinių darbo pobūdis. Mokiniai išgirdo, kaip žmonės šiuolaikiškai nori patys pasigaminti elektros savo poreikiams.

Manau, kad septintokai įgijo pažintinę kompetenciją, papildydami savo žinias apie elektrą.

Plačiau

Visuotinė skaitymo akcija Vilkaviškyje

Nepaisant vis labiau modernėjančios ir IT technologijas naudojančios visuomenės knygų skaitymas netampa nebereikalingu užsiėmimu. Ko gero, visiems yra žinomos priežastys, kodėl skaityti yra naudinga. Patys mokiniai, nepriklausomai nuo to, ar skaito gausiai, ar nelabai mėgsta rinktis knygą, kaip laisvalaikio praleidimo formą, žino ir pripažįsta ne vieną priežastį, kodėl skaityti naudinga: juk knygos pasaulis praplečia akiratį, lavina vaizduotę, gerina kalbėjimo bei rašymo įgūdžius, mažina įtampą ir stresą ir t.t. Patvirtindama neginčijamą skaitymo naudą Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos bendruomenė 2022 m. gegužės 6 d. pasitiko su knygomis.

Plačiau