Pilietiškumo pamoka antrokams

Šiais mokslo metais vykęs nacionalinis projektas „Pažink Valstybę“ skatino mokinių pilietiškumą, iniciatyvumą bei pozityviąją lyderystę. Aktyviai įvairias veiklas organizavo ir sėkmingai įgyvendino 6a klasės mokinės, kurios į svečius nutarė pakviesti ir Vilkaviškio pradinės mokyklos antrokus. Šeštokės pamoką pradėjo mokyklos poilsio kambaryje. Ten mokiniai susipažino ir aptarė pamokos tikslą, o numatytas veiklas tęsėme bibliotekoje. Antrokai, pasitelkę žinias ir komandinio darbo įgūdžius, šauniai atliko visas šeštokių sumanytas, su Lietuva susijusias, užduotis. Pasidžiaugę linksma, puikiai pavykusia pamoka, mokiniai nutarė susitikti ir kitais mokslo metais.

Plačiau

Šauni komanda

Parodyti savo kūrybiškumą, išradingumą  ir žinias šiais metais vėl  pakvietė „Žalioji olimpiada''.

Dalyvauti  respublikiniame konkurse užsiregistravo apie 700 mokyklų, iš jų darbus pristatė 272, tačiau  dalyvauti pusfinalyje buvo atrinkta  70 mokyklų. Džiugu, kad tarp pakviestųjų  pateko ir mūsų mokyklos mokiniai.

Prieš patenkant  į pusfinalį daug padirbėjo šauniosios penktokės – Mia, Gabrielė ir Goda. Jos kūrė daiktus iš atliekų.

Komandą „Atgal į ateitį'' sudarė aštuntokai –  Evenika, Agnė, Karina, Barbora, Džiugas ir Simas.  Pusfinalyje, kuris vyko Veisėjų Sigito Gedos gimnazijoje, jie šauniai atsakinėjo į teorinius klausimus, atliko praktines užduotis.

Visus siejo bendras tikslas – saugoti gamtą, rūpintis jos ateitimi.

Plačiau