Mokykloje lankėsi Tautvydas Juškauskas

Sausio 13 dieną Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje svečiavosi buvęs šios mokyklos mokinys Tautvydas Juškauskas. Septintų ir aštuntų klasių mokiniams jis vedė netradicinę pamoką apie šiuolaikines technologijas (dronus) ir studijų bei darbo galimybes užsienyje.

Tautvydas dalinosi patirtimi apie darbą ir įgyvendinamus projektus Malavyje, vienoje skurdžiausių pasaulio valstybių. Šioje šalyje jis beveik metus dirbo Jungtinių Tautų Vaikų fondo (UNICEF) konsultantu. Mokiniams buvo įdomu išgirsti apie ten gyvenančių žmonių kasdienybę, problemas ir dronų panaudojimo galimybes gerinant situaciją Malavyje. 

Plačiau

Profesinio orientavimo valandėlė įmonėje „BaltLed“

Klasės valandėlės metu apsilankėme įmonėje „BaltLed“. Ši įmonė Serdokuose, Vilkaviškio rajone, veikia jau treji metai, tačiau Vilniuje ji gyvuoja  net 13 metų.

Šioje įmonėje darbuotojai konstruoja LED lempučių šviestuvus.  Galbūt gali pasirodyti, kad tai lengva, tačiau tai yra labai sunkus ir kruopštus darbas. Darbuotojai dirba skirtingus darbus: dėlioja lęšius, lituoja, lieja, atlieka kokybės patikrą, klijuoja 3M juostą, vykdo ilgalaikį testavimą ir pakuoja.

Plačiau