Įspūdinga atostogų pradžia

Šiemet birželis visiems buvo ypatingas: karštesnis, ,,ilgesnis“, o kai kuriems paskutinis šioje mokykloje. Pasibaigus mokslo metams nemažas būrys aštuntokų, suburtas mokytojų N. Bulotienės, J. Povilaitytės –Vizgirdienės ir R. Lozoraitienės,  į kompaniją priėmęs ir kitų klasių mokinius, atostogas pradėjo įspūdingai – kelione į Lenkiją ir Vokietiją.

Birželio 15 d. pilnutėlis autobusas mokinių, besiklausančių gidės Elenos Savickienės pasakojimų, pajudėjo Lenkijos link. Po ilgo kelio smagu ir įdomu buvo stabtelėti šalies sostinėje Varšuvoje. Įspūdingi Karalių rūmai, miesto senamiestis su simboline undinėle, Žygimanto Vazos kolona, patikrintos žinios apie mokslininkę Mariją Sklodovską-Kiuri ekskursijos dalyviams paliko pirmuosius įspūdžius.

Plačiau

Paroda-konkursas „Geriausias dailės metų darbas“

Gegužės 25 d. Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje vyko baigiamasis parodos- konkurso „Geriausias dailės metų darbas“ renginys.

Kūriniams mes atiduodame save: savo mintis, jausmus, sudedame savo lūkesčius, reiškiame protestą. Tuo tarpu žiūrovas, žvelgdamas į kūrinį, jaučia mūsų esybę. Tarsi kiekvienas susitikimas su meno kūriniu būtų susitikimas su jo autoriu. Nebe reikalo Leonardas da Vinčis yra pasakęs, kad mano darbai – paprastos ir akivaizdžios patirties rezultatas, kurį aš atiduodu vertinti kitiems.

Plačiau