Švenčiame Salomėjos Nėries gimtadienį

,,Audringą naktį aš gimiau. Rudens vėjai, liūtais staugdami, daužė mano lopšį“, - rašė Salomėja Nėris savo dienoraštyje apie 1904-ųjų metų lapkritį.

Kasmet lapkritį, prisimenant poetės gimtadienį, vis kitaip mūsų mokykloje suskamba jos eilės. Šiemet citatos iš populiariausių Salomėjos Nėries eilėraščių nusileido rudeniniais lapais mokyklos koridoriuose, pertraukų metu skambėjo mokinių ir mokytojų skaitomi eilėraščiai. 8 klasių mokiniai turėjo galimybę kitaip prisiliesti prie kūrėjos gyvenimo. Viktorinoje ,,Jos pėdos Suvalkijoje įmintos“ mokiniai atskleidė savo santykį su kūryba, varžėsi atsakydami į klausimus iš poetės gyvenimo. Įvairūs kryžiažodžiai, dėlionės, kūrybinės užduotys pareikalavo iš mokinių ne tik žinių, bet ir greitos reakcijos, pastabumo. Aštuntokai buvo aktyvūs, kūrybiški ir gerai nusiteikę. Vis dėlto labiausiai sėkmė lydėjo 8b klasę – jie ir tapo viktorinos nugalėtojais.

Plačiau

Respublikinė konferencija Psichinė sveikata baubas ar draugas“

Neslėpsiu to, kad šiek tiek jaudinausi ir bijojau, jog galiu susimauti, bet socialinė pedagogė Virginija labai padėjo. Dėl to didelis AČIŪ Jai.

Konferencijoje dalyvavo nemažai Lietuvos  mokyklų, bet manau, kad mes buvome vienos iš geriausių. Organizatorių buvome pagirti už iniciatyvumą, nes dalyvavome jau antrą kartą.

 Būdama ten sužinojau tikrai nemažai dalykų, todėl namo grįžau su daug įspūdžių ir naujų žinių.

Plačiau