Šachmatų turnyras

• Paskelbta: 2024-10-14
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 10 d. įvyko Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos šachmatų pirmenybės 2024. Šachmatai – tai žaidimas, lavinantis mokinių intelektą. Tad didelis 54 šachmatininkų būrys aiškinosi, kurie yra geriausieji, puikiai išmanantys šachmatų žaidimo subtilybes. Geriausiai sužaidė strateginį ir loginį mąstymą pademonstravę aštuntokai Adas Kušlevičius 8a klasė ir Kotryna Tumosaitė 8b klasė. Penktų klasių grupėje dalyviai išsirikiavo taip: Kevinas Žukauskas 5d, Lukas Grigaliauskas 5a, Mindaugas Bielskis 5d. Šeštų-septintų klasių grupėje nugalėjo Dovydas Liogys 6b, Matas Zdancevičius 7a, Benas Mačys 6c. Aštuntų klasių grupėje sėkmė lydėjo šiuos 8a klasės mokinius: Adą Kušlevičių, Rapolą Brazauską, Arną Šutriką. Šie žaidėjai ir laimėjo mokyklos stipriausios šachmatų klasės titulą. Antra komandinėje įskaitoje liko 7a klasė, trečia – 8b klasė.

Varžybas vedė Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ komanda. Varžybose teisėjavo 8b klasės mokinės Laura Maurutytė ir Augustė Ovčinikova, didelę tarptautinę patirtį turinčios žaidėjos.