Slapukų valdymas

Kas yra slapukai?

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukas – tai mažas tekstinis failas, įrašomas į jūsų kompiuterį, planšetę ar telefoną jums apsilankius svetainėje. Šie slapukai suteikia mums galimybę išskirti jus iš kitų mūsų svetainės naudotojų. Tai padeda mums suteikti jums gerą patirtį naršant mūsų svetainėje, o mums leidžia tobulinti savo svetainę.

Šiame puslapyje esame aprašę kokius konkrečius slapukus naudojame skaitykite ir būkite susipažinę.

Slapukų nustatymai

Naudojame 3 tipų slapukus. Galite pasirinkti, kuriuos slapukus norėtumėte, kad mes naudotume.

Slapukai, kuriais matuojamas svetainės naudojimas

Naudojame Google Analytics slapukus, kurių pagalba renkame bendro pobūdžio analtinius duomenis., kaip: lankytojų skaičių, lankytojų geografiją, lankytojų apsilankymą konkrečiuose puslapiuose ir panašiai.

Šie slapukai renką šią informaciją:

  • kaip patekote į mūsų svetainę - tai leidžia mums suprasti koks sklaidos kanalas efektyviausias - konkreti nuoroda kuria patys platiname, nuoroda iš socialinių tinklų, organinė paieška, ar įstaigos žinomumas t.y patys suvedėte adresą)
  • kokiuose puslapiuose lankėtės ir kiek ten praleidote laiko - tai leidžia mums daryti išvadas apie turinio kokybę.
  • kokias nuorodas spaudėt kai lankėtės mūsų puslapyje - tai leidžia musm susidaryti paveikslą kas mūsų svetainės lankytojams yra įdomu.

Ar sutinkate, kad Google analytics rinktu nuasmenintą informaciją apie jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje?

Slapukai padedantys palaikyti ryšius ir įgyvendinti reklaminiu sumanymus

Šie trečiųjų šalių slapukai skirti tokiems dalykams, kaip svetainėje esančių Youtube filmukų peržiūrų skaičiui sekti arba sekti Facebook bendrinimo mygtuko paspaudimų skaičių. Šių slapukų pagalba socialiniai tinklai renka informaciją apie savo vartotojų pomėgius, kurią vėliau išnaudoja parduodami reklamą.

Ar sutinkate, kad Facebook ir Youtube rinktų informaciją apie jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje?

Būtinieji slapukai

Tai tokie slapukai, kurie skirti prisiminti jūsų naršymui po interneto svetainei reikalingą informaciją. Pavyzdžiui ankstesnį aplankytą puslapį arba ankstesnį formos pildymo žingsnį.

Jie visada turi veikti, kitaip neužtikrinsime geriausios interneto svetainės lankymo patirties.